Rady a nápady

19.09. 2017

Teória farieb. Ktorá farba sa hodí do obývačky, detskej izby alebo kuchyne?

Chystáte sa maľovať, nie ste si však istí výberom tej správnej farby? Pre rôzne miestnosti v dome sa hodia rôzne farby a ak chcete zaručiť ich funkčnosť a zároveň sa v nich cítiť príjemne, oplatí sa pracovať s teóriou farieb. Poradíme vám ako nato.

18.08. 2017

Ako bojovať s koróziou a zvíťaziť?

Je známym faktom, že objekty z kovu sú náchylné ku korózii a hrdzaveniu. Nie každý však vie, že podobnému procesu sa dá pomerne jednoducho zabrániť alebo s ním bojovať, pokiaľ už vaše kovové predmety napadol.

24.07. 2017

Maľujeme fasádu. Viete na čo si dať pozor?

Príjemné letné dni sú ideálne pre obnovenie náteru fasády vášho domu, ktorý zabezpečí fasáde nielen dlhú životnosť, ale aj kvalitnú ochranu pred pôsobením poveternostných vplyvov.

26.06. 2017

Staráme sa o plot

Ploty obklopujúce naše domy a záhrady slúžia nielen pre oddelenie pozemkov a ochranu súkromia, ale zároveň aj dotvárajú prostredie a celkový vzhľad nášho domova.

16.06. 2017

Starostlivosť o záhradný nábytok

Či už posedenie v záhrade využívate pre stretnutia s rodinou a priateľmi alebo pre čítanie knihy v tieni stromov, ide o príjemnú a oddychovú aktivitu, pri ktorej zohráva dôležitú úlohu záhradný nábytok...

30.05. 2017

Maľovanie interiéru. Na čo si dať pozor?

Čoraz viac ľudí dáva prednosť vymaľovaniu svojho domova vlastnými silami pred najatím profesionálnych maliarov. A prečo nie?

25.05. 2017

Ako vybrať interiérovú farbu? Užitočné rady a tipy.

Či sa už sťahujete do nového bývania a plánujete ho prispôsobiť svojim predstávam, alebo len túžite po zmene vo svojom terajšom domove, steny jednotlivých izieb patria k významným prvkom, ktorých maľovaniu by ste mali venovať rovnako veľkú pozornosť...

15.08. 2016

Záhradná hojdačka

Ak už vaše deti vyrástli a zostala vám po nich poschodová posteľ, alebo aj klasická, vyrobte si z nej záhradnú hojdačku. Vaša záhrada dostane nádych oázy pohodlia a vy si budete mať kde pri záhradných prácach oddýchnuť, alebo si poleňošeniť s deťmi.

20.07. 2016

Pruhované kamene

Ako zarážka do dverí, alebo ako prijemný tichý spoločník vám poslúžia takéto pomaľované kamene. Môžete si nimi ozvláštniť terasu, alebo vytvoriť príjemné zákutie v záhrade.

21.12. 2015

Drevené stolčeky

Vlastnoručne vyrobené stolčeky vás budú hriať pri srdci a navyše budú aj praktickou pomôckou v domácnosti. Vkusne nimi vyplníte priestor v obývačke, alebo vonku na terase.