Rady a nápady

15.08. 2018

Maľovanie interiéru pre každého

Maľovanie v interiéri je jednoduchšie než by sa mohlo na prvý pohľad zdať, pokiaľ samozrejme používate správne postupy, nástroje a farby.

19.07. 2018

Zabudnite na studené steny a pleseň v domácnosti!

Vlhkosť a následná tvorba plesní je častým problémom tak pri starších, ako aj novo postavených stenách, ktoré pod ich vplyvom pôsobia chladno.

04.07. 2018

Vyvýšený záhon

Spôsobov ako vyrobiť vyvýšený záhon je veľmi veľa. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, určite vám prinesie veľkú radosť.

15.06. 2018

Ochrana dreva pre začiatočníkov

Pre svoje univerzálne použitie, estetický výzor a praktické funkcie je drevo veľmi obľúbeným materiálom tak v interiéri, ako aj exteriéri.

08.06. 2018

Hľadáte farbu na betón? Vyskúšajte hydroban!

Betón je častou obeťou vlhkosti, pred ktorou sa ale možno jednoducho brániť. Správne zvolený náter totiž zabezpečí betónovému podkladu nielen estetickejší vzhľad, ale hlavne dlhšiu životnosť a ochranu pred pôsobením vlhkosti.

29.05. 2018

Ako sa starať o drevenú terasu?

Terasa predstavuje miesto, kde si môžeme príjemne posedieť na čerstvom vzduchu a v záplave slnečných lúčov aj stráviť pohodové chvíle v spoločnosti blízkych a priateľov.

21.05. 2018

Aqualak, váš šikovný pomocník do domácnosti

Drevený nábytok dokáže krásne zútulniť domov, zatiaľčo drevené hračky sú odolné a potešia dieťa každého veku.

23.04. 2018

Aké farby sa hodia do kuchyne?

Plánujete maľovať kuchyňu, máte však pochybnosti o tom, aké farby sa do nej hodia? Zahoďte starosti za hlavu a prečítajte si náš článok, ktorý vás touto témou prevedie do najmenších podrobností.

06.04. 2018

Ako vymaľovať detskú izbu?

Detská izba je priestorom, ktorý by mal rozvíjať fantáziu a kreativitu detí a súčasne miestom, v ktorom sa cítia útulne a v bezpečí.

28.03. 2018

Akú farbu do spálne, aby sme sa dobre vyspali a opticky ju zväčšili?

Spálňa je priestorom, v ktorom by ste sa mali cítiť pohodlne a kde si môžete dopriať zaslúžený odpočinok aj kvalitný spánok.