Rady a nápady

01.10. 2018

Ako funguje penetračný náter? Je vlastne potrebný?

Nemusíte byť špecialistom, aby ste poznali penetračný náter. Nie vždy je však jasné, za akým účelom sa používa, akým spôsobom funguje alebo či je naozaj nevyhnutný. Pokračujte v čítaní a zistíte to spolu s nami.

13.09. 2018

Ako si vytvoriť tabuľový obraz

Obraz ktorý môžete meniť podľa ročného obdobia, či momentálnej nálady. Obsah ktorý môžu tvoriť členovia vašej rodiny, alebo priatelia na návšteve.

30.08. 2018

Farby, ktoré vám opticky zväčšia priestor

Budete u vás doma maľovať a hľadáte spôsob, ako možno aj menšej izbe dodať pocit priestrannosti? Poradíme vám, ktoré farby vám pri tomto zámere pomôžu...

15.08. 2018

Maľovanie interiéru pre každého

Maľovanie v interiéri je jednoduchšie než by sa mohlo na prvý pohľad zdať, pokiaľ samozrejme používate správne postupy, nástroje a farby.

19.07. 2018

Zabudnite na studené steny a pleseň v domácnosti!

Vlhkosť a následná tvorba plesní je častým problémom tak pri starších, ako aj novo postavených stenách, ktoré pod ich vplyvom pôsobia chladno.

04.07. 2018

Vyvýšený záhon

Spôsobov ako vyrobiť vyvýšený záhon je veľmi veľa. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, určite vám prinesie veľkú radosť.

15.06. 2018

Ochrana dreva pre začiatočníkov

Pre svoje univerzálne použitie, estetický výzor a praktické funkcie je drevo veľmi obľúbeným materiálom tak v interiéri, ako aj exteriéri.

08.06. 2018

Hľadáte farbu na betón? Vyskúšajte hydroban!

Betón je častou obeťou vlhkosti, pred ktorou sa ale možno jednoducho brániť. Správne zvolený náter totiž zabezpečí betónovému podkladu nielen estetickejší vzhľad, ale hlavne dlhšiu životnosť a ochranu pred pôsobením vlhkosti.

29.05. 2018

Ako sa starať o drevenú terasu?

Terasa predstavuje miesto, kde si môžeme príjemne posedieť na čerstvom vzduchu a v záplave slnečných lúčov aj stráviť pohodové chvíle v spoločnosti blízkych a priateľov.

21.05. 2018

Aqualak, váš šikovný pomocník do domácnosti

Drevený nábytok dokáže krásne zútulniť domov, zatiaľčo drevené hračky sú odolné a potešia dieťa každého veku.