Rady a nápady

29.11. 2018

Stromček, ktorý necháte vyzdobiť deťom.

Ľahko ho vyrobíte z kartónu, základný náter môžete spraviť vy a maľovanie ozdôb už prenechajte na deti..

28.11. 2018

Matné alebo lesklé farby?

Uvažujete o maľovaní domácnosti a zamysleli ste sa nad tým, aký druh farby použiť? Odhalíme vám, v čom spočívajú výhody matných aj lesklých farieb, čím sa od seba odlišujú a kde všade ich možno uplatniť.

31.10. 2018

Staráme sa o drevené konštrukčné prvky

Na prvý pohľad nenápadná súčasť vášho domova z času na čas požaduje primeranú starostlivosť, aby si tak naďalej mohla zachovať svoje funkcie a celkový vzhľad. Zistite, ako by sa pri údržbe drevených trámov malo postupovať a čo k tomu budete potrebovať.

18.10. 2018

Veselé vešiačiky

Už žiadne rozhádzané oblečenie po izbe. Všetko pekne oblečieme našim zvieracím kamarátom. Vešiačiky z preglejky budú motivovať vaše dieťa k poriadku a zároveň okrášlia jeho detskú izbu.

01.10. 2018

Ako funguje penetračný náter? Je vlastne potrebný?

Nemusíte byť špecialistom, aby ste poznali penetračný náter. Nie vždy je však jasné, za akým účelom sa používa, akým spôsobom funguje alebo či je naozaj nevyhnutný. Pokračujte v čítaní a zistíte to spolu s nami.

13.09. 2018

Ako si vytvoriť tabuľový obraz

Obraz ktorý môžete meniť podľa ročného obdobia, či momentálnej nálady. Obsah ktorý môžu tvoriť členovia vašej rodiny, alebo priatelia na návšteve.

30.08. 2018

Farby, ktoré vám opticky zväčšia priestor

Budete u vás doma maľovať a hľadáte spôsob, ako možno aj menšej izbe dodať pocit priestrannosti? Poradíme vám, ktoré farby vám pri tomto zámere pomôžu...

15.08. 2018

Maľovanie interiéru pre každého

Maľovanie v interiéri je jednoduchšie než by sa mohlo na prvý pohľad zdať, pokiaľ samozrejme používate správne postupy, nástroje a farby.

19.07. 2018

Zabudnite na studené steny a pleseň v domácnosti!

Vlhkosť a následná tvorba plesní je častým problémom tak pri starších, ako aj novo postavených stenách, ktoré pod ich vplyvom pôsobia chladno.

04.07. 2018

Vyvýšený záhon

Spôsobov ako vyrobiť vyvýšený záhon je veľmi veľa. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, určite vám prinesie veľkú radosť.