backSpäť

Víťazi kreatívnej súťaže

Koncom septembra sme spoznali víťazov kreatívnej súťaze z festivalu Pohoda 2018. Do súťaže sa zapojilo viac ako 40 prác, z ktorých prostredníctvom hlasovania na facebooku hlasujúci rozhodli o víťazoch. Tento rok sme sa rozhodli oceniť pré dve miesta, ktoré v súčte dosiahli viac ako 1100 hlasov. Víťazom srdečne gratulujeme.

 

1. miesto - Janka, 766 hlasov 

2. miesto - Martina, 429 hlasov


 

Víťazov sme sa opýtali na pár otázok:


1. Boli ste prvý krát na festivale Pohoda?

Janka: Na Pohode som bola po 7mykrát.

Martina: Už dlhšie som túžila okúsiť atmosféru festivalu v mojom rodnom meste, ale Pohodu som prvýkrát navštívila až v roku 2016 a odvtedy sa tam moje srdce pýta každý jeden rok.


2. Čo vás tam najviac bavilo?

Janka: Všetko, koncerty, atmosféra, rôzne súťaže, atrakcie, workshopy.

Martina: Tento rok ma na festivale najviac bavila atmosféra. Spoznala som nespočetne veľa ľudí, doknca aj niektorých vystupujúcich. Jeden z mojich milých zážitkov bol, keď som malovaľa Boba Marleyho na plátennú tašku a ľudia sa pri mne pristavovali, zoznamovali sme sa medzi sebou, či dokonca si to niektorí okoloidúci aj fotili. Bol to skvelý pocit priblížiť ľuďom to, čo som v tú chvíľu cítila a veľmi si vážim, že sa to toľkým ľuďom páčilo.


3. Prvý krát ste maľovali farbami na oblečenie?

Janka: Áno, prvýkrát som maľovala farbami na oblečenie.
 
Martina: Na oblečenie som maľovala prvýkrát. Chcela som to skúsiť hneď v prvý deň, ale časovo mi nevyšlo sa k Vášmu stánku dostať. Podarilo sa mi to až v posledný deň už takmer pri zatvorení stánku, kedy sa už na tričká maľovať nedalo a nepoškodených farieb ostalo málo. Aj napriek tomu mi boli poskytnuté čo najlepšie podmienky na vytvorenie pamiatky na tento ročník festivalu pohoda a mojej prvej maľby na takýto materiál.


4. Počuli ste už niekedy o našich farbách?

Janka: Zatiaľ nie, až tento rok na festivale, teda už pred som vedela, že sa bude maľovať.
 
Martina: Určite som o farbách už niekde počula, ale výraznejšie som sa s nimi oboznámila až na festivale.


5. Čo by ste možno zlepšili na našom stánku?

Janka: Nemám k ničomu výhrady, veľmi dobre vymyslené a zorganizované.

Martina: Myslím, že nato aké kvantum ľudí navštívilo váš stánok, ste situáciu zvládli ako najlepšie sa dalo. V posledný deň aj napriek ťažším podmienkam mi Váš personál vyšiel v ústrety s úsmevom a ochotou.


Fotografie po odovzdaní výhier: