Späť

Korozal 3v1

Základná a vrchná antikorózna syntetická farba

Exteriér

Exteriér

Antikorózna

Antikorózna

Kov

Kov

Použitie

Korozal 3v1 je univerzálna jednovrstvová antikorózna farba, ktorá spája vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a vrchného lesklého emailu.
Náter je krásne elastický, čím dokonale prilnie k povrchu a jeho vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom mu zaručí dlhodobú životnosť.
Použitie:
  • Ako univerzálny základný antikorózny aj vrchný lesklý náter kovových povrchov ako sú kovové konštrukcie, technologické zariadenia, stĺpy, ploty a brány v exteriéri aj interiéri.
  • Vhodný aj pre obnovu starších a čiastočne skorodovaných kovových predmetov a zoxidovanú pozinkovanú oceľ.
  • Používa sa tiež ako základná aj vrchná farba na nátery dreva, betónu a iných minerálnych materiálov.

Aplikácia

Všetky podklady musia byť pevné, suché, zbavené hrdze, mastnoty, prachu a iných nečistôt. Pred použitím dôkladne premiešať. Pri natieraní väčších plôch odporúčame zjednotiť odtieň zmiešaním obsahu všetkých obalov! Nanáša sa zvyčajne v 2 až 3 vrstvách v závislosti od nerovnosti a poškodenia podkladu. Druhú vrstvu je možné aplikovať najskôr po 12 hodinách. Teplota podkladu a okolia nesmie pri aplikácii klesnúť pod + 5°C. Nízka teplota a vysoká relatívna vlhkosť vzduchu spomaľujú zasychanie. Pri nanášaní nesmie dochádzať k oroseniu podkladu. Pracovné pomôcky a náradie sa odporúča očistiť riedidlom S6006, S6001, C6000.

Výdatnosť: 9 - 12 m2/lna jednu vrstvu
Zasychanie: 12 hodín
Riedenie: S6006, S6001
Balenie: 0,75 l a 2,5 l
Skladovanie: V pôvodných uzavretých obalov v suchom prostredí pri teplote +5 až +30 °C.